facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga na YT'ubera MówPoLucku

Napisany przez xEnjoY, 09-09-2016, 19:16


Skarga na YT'ubera MówPoLucku

Offline Whitey

#21
Ja jeszcze raz powtórzę, regulamin a w zasadzie punkt G nie jest poprawnie złożony odnośnie ukrytych części, bo dla 75% procent graczy fraza "ukryta część" jest znana, a dla nowych graczy jest to wielka niewiadoma. Ja się czepiam punktu, ponieważ jest mało treściwy i nie wnosi żadnej zasady. Same frazy "ukryta część" oznacza, że jest coś, co jest schowane, trudno dostępne, a u niego koło było po prostu na... chodniku i co, to jest ta "ukryta część"? Wy tylko w świadomości macie to, że ukryta część to są lewitujace czesci, bo macie wszystko znalezione i jesteście w tym obeznani, ale w rzeczywistości sam regulamin dla mnie nie jest wystarczająco jasny, jest masa błędów składniowych i wstawione są tam frazy wgl nie mające polskiego znaczenia.

Tego punktu nie było jak czytałem pierwszy raz regulamin, został dodany na szybkości ale autor nie pomyślał, że może być on mało przejrzysty, dla mnie nie jest on przejrzysty. To tak samo jakbym był policjantem i powiedział o tak: "nie wolno jechać tutaj więcej niż 50km/h" - koniec zakazu (mimo że każdy wie że droga jest 2 pasmowa) i teraz pytanie ale dlaczego? Bo jest dużo przejść? Bo są roboty? Bo idzie pielgrzymka? tego nikt nie wie! tak samo jak nikt nie wie co to jest ukryta część. nie mówie że lucek nie wie, ale regulamin tego nie określa !
[Image: GKpc1FY.png]

Offline Poker

#22
(09-09-2016, 21:56)Whitey Wrote: Ja jeszcze raz powtórzę, regulamin a w zasadzie punkt G nie jest poprawnie złożony odnośnie ukrytych części, bo dla 75% procent graczy fraza "ukryta część" jest znana, a dla nowych graczy jest to wielka niewiadoma. Ja się czepiam punktu, ponieważ jest mało treściwy i nie wnosi żadnej zasady. Same frazy "ukryta część" oznacza, że jest coś, co jest schowane, trudno dostępne, a u niego koło było po prostu na... chodniku i co, to jest ta "ukryta część"? Wy tylko w świadomości macie to, że ukryta część to są lewitujace czesci, bo macie wszystko znalezione i jesteście w tym obeznani, ale w rzeczywistości sam regulamin dla mnie nie jest wystarczająco jasny, jest masa błędów składniowych i wstawione są tam frazy wgl nie mające polskiego znaczenia.

Tego punktu nie było jak czytałem pierwszy raz regulamin, został dodany na szybkości ale autor nie pomyślał, że może być on mało przejrzysty, dla mnie nie jest on przejrzysty. To tak samo jakbym był policjantem i powiedział o tak: "nie wolno jechać tutaj więcej niż 50km/h" - koniec zakazu (mimo że każdy wie że droga jest 2 pasmowa) i teraz pytanie ale dlaczego? Bo jest dużo przejść? Bo są roboty? Bo idzie pielgrzymka? tego nikt nie wie! tak samo jak nikt nie wie co to jest ukryta część. nie mówie że lucek nie wie, ale regulamin tego nie określa !

Czyli sugerujesz że ludzie są aż takimi debilami, że gdy się mówi na temat części Futo lub innego auta Unikalnego, to nie mogą się domyśleć że to są ukryte części? Świetnie oceniasz intelekt bazy graczy. Choć żeby oddać honor, część ludzi od Lucka to skończeni idioci.
Linia nie ściana, nawet ta podwójna...

Offline Slugler

#23
Powinno być to co w regulaminie. Czyli banicja? To co tam napisane jest to to powinno się wykonać.
[Image: DRxVnk.gif]

Offline Ksysio

#24
(09-09-2016, 21:55)Poker Wrote: Dorzucę parę groszy od siebie.

Nie wiem na czym polega to trolowanie autorstwa lucka, choć teoretycznie, za trolowanie są muty i bany, więc powinien zostać ukarany. Podobnie ukazanie części Futo. Przepisy są dla wszystkich, i nie zależnie od tego, jak bardzo bartek chciałby ugościć Lucka, to on i jego widzowie nie powinni być wyjęci spod odpowiedzialności.

Mnie jednak wkurwia (i tak będę mówił bezpośrednio, jak ktoś od lucusia sie boi, to spadać do mamusi) to chamskie prowokowanie, tak jak w  ostatnim filmiku, gdzie już tytuł mnie nastawił dość wrogo, a potem narzekanie że nikt go nie lubi na serwerze. Cholera jasna, słusznie że nikt go nie lubi jak odpierdala! Ja musiałem pracować by odzyskać zaufanie innych graczy, po moim wybuchu gdzie ubliżałem wszystkim wokół. I tak, przyznam się do tego, bo w przeciwieństwie do Lucka, potrafię przyznać się do swoich błędów.

Przez ten ostatni filmik, po prostu zrobiło mi się smutno. Bo bądź co bądź, kiedyś byłem po jego stronie, starałem się pomóc wszystkim z Luckiej, najlepiej jak mogłem. A w nagrodę zaś, wielki wszechlucjan się nabija, zarówno ze mnie jak i innych starych graczy.

Administracja pozwoliła by Lucek wlazł im na głowy. Teraz trzeba go ztamtąd zrzucić. Sugeruję jak najbrutalniej.

W pełni się z tym zgadzam. W zamian za przyrost hajsu z premek i nowych graczy, wyhodowaliście pasożyta, który was zjada od środka. Hejtując starych graczy hejtuje również każdego moderatora i założyciela serwera. Przykro mi, ale takie są fakty. Zaczęło się niewinnie od przywilejów dla Lucka i jego "fanóf", a skończyło na hejtach z jego strony, w kierunku waszego magnum opus w świecie MTA. Sam Lucek "ma na was wyjebane" i się z tym nie kryje. 


[Image: tfm6nxr.png]


Odchodząc od tematu. Jeżeli Lucek nie zostanie ukarany zgodnie z panującymi zasadami, ukręcicie sobie bat na własną, rozepchaną chujem lucka dupę. Odwrócicie się od samych siebie i stworzonego przez was samych regulaminu, którego zawsze przestrzegaliście w kwestii kar. Tak więc, być może wybiegam w przyszłość, ale wiedzcie że jeżeli znowu przejawicie swoją faworyzacje wobec tego pana, gwardia "starych zjebanych  graczy" raczej od was się odwróci. Pamiętajcie tylko że to oni nadali w ogromnym stopniu wygląd i kształt waszego serwera.
[Image: lwTRIUt.jpg?1]

Offline Poker

#25
(09-09-2016, 22:07)Ksysio Wrote:
(09-09-2016, 21:55)Poker Wrote: Dorzucę parę groszy od siebie.

Nie wiem na czym polega to trolowanie autorstwa lucka, choć teoretycznie, za trolowanie są muty i bany, więc powinien zostać ukarany. Podobnie ukazanie części Futo. Przepisy są dla wszystkich, i nie zależnie od tego, jak bardzo bartek chciałby ugościć Lucka, to on i jego widzowie nie powinni być wyjęci spod odpowiedzialności.

Mnie jednak wkurwia (i tak będę mówił bezpośrednio, jak ktoś od lucusia sie boi, to spadać do mamusi) to chamskie prowokowanie, tak jak w  ostatnim filmiku, gdzie już tytuł mnie nastawił dość wrogo, a potem narzekanie że nikt go nie lubi na serwerze. Cholera jasna, słusznie że nikt go nie lubi jak odpierdala! Ja musiałem pracować by odzyskać zaufanie innych graczy, po moim wybuchu gdzie ubliżałem wszystkim wokół. I tak, przyznam się do tego, bo w przeciwieństwie do Lucka, potrafię przyznać się do swoich błędów.

Przez ten ostatni filmik, po prostu zrobiło mi się smutno. Bo bądź co bądź, kiedyś byłem po jego stronie, starałem się pomóc wszystkim z Luckiej, najlepiej jak mogłem. A w nagrodę zaś, wielki wszechlucjan się nabija, zarówno ze mnie jak i innych starych graczy.

Administracja pozwoliła by Lucek wlazł im na głowy. Teraz trzeba go ztamtąd zrzucić. Sugeruję jak najbrutalniej.

W pełni się z tym zgadzam. W zamian za przyrost hajsu z premek i nowych graczy, wyhodowaliście pasożyta, który was zjada od środka. Hejtując starych graczy hejtuje również każdego moderatora i założyciela serwera. Przykro mi, ale takie są fakty. Zaczęło się niewinnie od przywilejów dla Lucka i jego "fanóf", a skończyło na hejtach z jego strony, w kierunku waszego magnum opus w świecie MTA. Sam Lucek "ma na was wyjebane" i się z tym nie kryje. 


[Image: tfm6nxr.png]


Odchodząc od tematu. Jeżeli Lucek nie zostanie ukarany zgodnie z panującymi zasadami, ukręcicie sobie bat na własną, rozepchaną chujem lucka dupę. Odwrócicie się od samych siebie i stworzonego przez was samych regulaminu, którego zawsze przestrzegaliście w kwestii kar. Tak więc, być może wybiegam w przyszłość, ale wiedzcie że jeżeli znowu przejawicie swoją faworyzacje wobec tego pana, gwardia "starych zjebanych  graczy" raczej od was się odwróci. Pamiętajcie tylko że to oni nadali w ogromnym stopniu wygląd i kształt waszego serwera.

[Image: 5725d86ac46188bd038b45a1.jpg]

Ciekawi mnie tylko, czy lucek się zainteresuje problemami gdy dostanie bana.
Linia nie ściana, nawet ta podwójna...

Offline Oskiinus

#26
(09-09-2016, 22:09)Poker Wrote:
(09-09-2016, 22:07)Ksysio Wrote:
(09-09-2016, 21:55)Poker Wrote: Dorzucę parę groszy od siebie.

Nie wiem na czym polega to trolowanie autorstwa lucka, choć teoretycznie, za trolowanie są muty i bany, więc powinien zostać ukarany. Podobnie ukazanie części Futo. Przepisy są dla wszystkich, i nie zależnie od tego, jak bardzo bartek chciałby ugościć Lucka, to on i jego widzowie nie powinni być wyjęci spod odpowiedzialności.

Mnie jednak wkurwia (i tak będę mówił bezpośrednio, jak ktoś od lucusia sie boi, to spadać do mamusi) to chamskie prowokowanie, tak jak w  ostatnim filmiku, gdzie już tytuł mnie nastawił dość wrogo, a potem narzekanie że nikt go nie lubi na serwerze. Cholera jasna, słusznie że nikt go nie lubi jak odpierdala! Ja musiałem pracować by odzyskać zaufanie innych graczy, po moim wybuchu gdzie ubliżałem wszystkim wokół. I tak, przyznam się do tego, bo w przeciwieństwie do Lucka, potrafię przyznać się do swoich błędów.

Przez ten ostatni filmik, po prostu zrobiło mi się smutno. Bo bądź co bądź, kiedyś byłem po jego stronie, starałem się pomóc wszystkim z Luckiej, najlepiej jak mogłem. A w nagrodę zaś, wielki wszechlucjan się nabija, zarówno ze mnie jak i innych starych graczy.

Administracja pozwoliła by Lucek wlazł im na głowy. Teraz trzeba go ztamtąd zrzucić. Sugeruję jak najbrutalniej.

W pełni się z tym zgadzam. W zamian za przyrost hajsu z premek i nowych graczy, wyhodowaliście pasożyta, który was zjada od środka. Hejtując starych graczy hejtuje również każdego moderatora i założyciela serwera. Przykro mi, ale takie są fakty. Zaczęło się niewinnie od przywilejów dla Lucka i jego "fanóf", a skończyło na hejtach z jego strony, w kierunku waszego magnum opus w świecie MTA. Sam Lucek "ma na was wyjebane" i się z tym nie kryje. 


[Image: tfm6nxr.png]


Odchodząc od tematu. Jeżeli Lucek nie zostanie ukarany zgodnie z panującymi zasadami, ukręcicie sobie bat na własną, rozepchaną chujem lucka dupę. Odwrócicie się od samych siebie i stworzonego przez was samych regulaminu, którego zawsze przestrzegaliście w kwestii kar. Tak więc, być może wybiegam w przyszłość, ale wiedzcie że jeżeli znowu przejawicie swoją faworyzacje wobec tego pana, gwardia "starych zjebanych  graczy" raczej od was się odwróci. Pamiętajcie tylko że to oni nadali w ogromnym stopniu wygląd i kształt waszego serwera.

[Image: 5725d86ac46188bd038b45a1.jpg]

Ciekawi mnie tylko, czy lucek się zainteresuje problemami gdy dostanie bana.

Będzie się gapił jak debil w ekran i brał widzów na litość.
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka

Offline Whitey

#27
(09-09-2016, 22:02)Poker Wrote: Czyli sugerujesz że ludzie są aż takimi debilami, że gdy się mówi na temat części Futo lub innego auta Unikalnego, to nie mogą się domyśleć że to są ukryte części?

Poker ale ja nie mówię tutaj o tym, co inni mówią na czacie, mówię tutaj o trzymaniu się "zasad" regulaminu. Bo początek tej konwersjacji był oparty na łamaniu regulaminu a punkt G regulaminu nie jest jasny i wyklucza się z informacjami w zakładce "unikalne auta".
[Image: GKpc1FY.png]

Offline Quindo

#28
No żesz kurwa, jaki byłby sens banowania za to że przypadkiem natrafiło się na jedną część? Dopóki nie jest to celowe pokazywanie lokacji to jest inna sprawa, tak samo zbanowane byłoby "przypadkowe natrafienie na 5-10 czesci futo" ;_;
Ludzie, ja wiem że wy Lucka / fanów Lucka bardzo nie lubicie, ale drama z powodu pokazania jednej częsci przy samej głownej drodze to już przesada. Połowa graczy którzy grali na serverze wcześniej to się chyba mastrubuje do myśli na temat tego że Lucek miałby dostać bana.
Trochę może myślenia, bo to aż śmieszne już się robi moim zdaniem.
[Image: Sj14yZE.gif]

Offline Venom

#29
(09-09-2016, 21:04)xEnjoY Wrote: Venom idealna myśl Hehe



[Image: oJ6eTtU.gif]

Offline Spotlight

#30
Nikt nigdy nie dostał bana za przypadkowe pokazanie części, bądź za część, która jednorazowo, przypadkowo pojawiła się w tle. Robicie jakąś nową dramę tylko po to, aby ktoś dostał bana dla waszej własnej satysfakcji. Od samego początku wasze zachowanie wobec niego było naganne. Człowiek, który nic wam nie zrobił, nie obraził was, ani nie przeszkodził w grze zostaje przez was obrażany. Nic dziwnego, że nagrywa taki materiał i robi sobie z was jaja.

Ludzie, dorośnijcie. Ten ruch oporu super-duper pro wyjadaczy ze starej gwardii NFSSA jest już nudny.




Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)