facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga na YT'ubera MówPoLucku

Napisany przez xEnjoY, 09-09-2016, 19:16


Skarga na YT'ubera MówPoLucku

Offline xEnjoY

#1
Tongue 
Cześć właśnie zauważyłem coś co jest zabronione w 0:38 sekundzie czy będzie ban czy administracja że tak powiem wyjebka bo youtuber ? 
https://www.youtube.com/watch?v=kaagAwtuG_Y

[Image: 3T3WrTf.png]

Offline Ksysio

#2
Cóż z Lucuniem będzie za pewne problem pokroju "przynosi więcej dobrego niż złego". Ale pomijając to, nie okłamujmy się, prowokuje tytułami, prowokuje wypowiedziami w odcinkach. O pokazaniu części na odcinku nie wspomnę. Moim zdaniem powinien zostać za to odpowiednio ukarany, tak jak każdy inny gracz. W prawie nie ma wyjątków.
[Image: lwTRIUt.jpg?1]

Offline xEnjoY

#3
Ksysio powinieneś zostać Adminem gadasz lepiej niż admini i supermodzi po prostu.

Ps to tego co napisałeś tak prowokuje mocno + te wypowiedzi powinien być ban np.gdyby poker,skadryl czy komuh nagrali część jakąś czy tak wypowiadali to ban by był Ehh takie życie

[Image: 3T3WrTf.png]

Offline Oskiinus

#4
Lucek pokazał lokacje części?
No to perm ban
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka

Offline Ksysio

#5
Dodam jedno . Zapewne zaraz znajdzie się obrońca mówiący że to tylko prowokacje i nie można ich łapać. Nie chcę tylko mówić ile mutów i banów poleciało za prowokowanie fanów lucka :v Druga sprawa. Nie okłamujmy się Lucek, ma ogromną siłę w postaci widzów. Co za tym idzie? To że ON SAM nie potrafi przeczytać regulaminu, w takim razie jaki daje przykład 170 tysięczno osobowej widowni?
[Image: lwTRIUt.jpg?1]

Offline xEnjoY

#6
(09-09-2016, 19:45)Ksysio Wrote: Dodam jedno . Zapewne zaraz znajdzie się obrońca mówiący że to tylko prowokacje i nie można ich łapać. Nie chcę tylko mówić ile mutów i banów poleciało za prowokowanie fanów lucka :v Druga sprawa. Nie okłamujmy się Lucek, ma ogromną siłę w postaci widzów. Co za tym idzie? To że ON SAM nie potrafi przeczytać regulaminu, w takim razie jaki daje przykład 170 tysięczno osobowej widowni?

No wiesz to jest FEJM i DEBILSTWO za jednym razem... Ehh to jest dzisiejszy świat oby tylko być sławnym i wgl.
Ja nie raz dostałem MUTE za napisanie LuckoZjeby czy coś A jak typ na czacie JEBANE KURWY JAK TU GRAĆ czy JAK SIE RESETOWAĆ to nic nie odpisuje się mu i dalej wyzywa i potem kończe zjebany serwer i tylko na czacie pyta JEST LUCEK ? EJ JEST LUCEK ? GDZIEEE ???

[Image: 3T3WrTf.png]

Offline Whitey

#7
Ja powiem tak, nie żebym go bronił, bo i tak mam wylane w tego człowieka, nie jestem jego jakimś fanem czy coś ale zinterpretujmy punkt regulaminu i przyjrzyjmy się temu co wyszło na filmie:

"G) Publikowanie screenshotów/map/video z ukrytymi częściami jest zabronione i banowalne" - Czyli jakby szybko zinterpretować ten punkt, jest to informacja dla tych, którzy wiedzą o co chodzi Wink

Ten punkt wcale nie odnosi się do unikalnych części do unikalnych samochodów. Ja jako nowy gracz, czytając taki punkt nie wiem po pierwsze, co to jest ta ukryta część, kiedy się objawia i jak ona wygląda, więc skąd mam wiedzieć w tym momencie, co autor regulaminu ma na myśli? Ukryta część jak sama nazwa mówi, powinna być schowana gdzieś, gdzie jest ciężki dostęp lub jest niezauważalnym dla oka miejscem.

Nawiązując do video: koleś nagrywa free run z komentarzem, jedzie i nagle na drodze coś się kręci, ok powiedział że to część do futo, bo zapewne czytając czat, połowa konwersacji była o szukaniu ostatniej części do futo. Natomiast ani nie powiedział, że słuchajcie, tu jest ukryta część czy coś takiego, ani nie jest to traktowane jako poradnik do szukania części, nie zaczął regularnie ich szukać podczas odcinka ale to olał i pojechał dalej. Po prostu przy okazji nagrywania złapał "coś" po drodze.

Podsumowując punkt regulaminowy nie określa jasno po pierwsze co to jest ukryta część, jak ona wygląda, dlaczego nie wolno jej publikować i do czego ona się odnosi, bo ja jako newbie nie wiedział bym o co z tym chodzi, tym bardziej że w zakładce "unikalne auta" nie ma ŻADNEJ wzmianki o tym, że szuka się "ukrytych części" by odblokować unikalne auta.

Tyle w temacie.
[Image: GKpc1FY.png]

Offline Oskiinus

#8
(09-09-2016, 20:24)Whitey Wrote: Ja powiem tak, nie żebym go bronił, bo i tak mam wylane w tego człowieka, nie jestem jego jakimś fanem czy coś ale zinterpretujmy punkt regulaminu i przyjrzyjmy się temu co wyszło na filmie:

"G) Publikowanie screenshotów/map/video z ukrytymi częściami jest zabronione i banowalne" - Czyli jakby szybko zinterpretować ten punkt, jest to informacja dla tych, którzy wiedzą o co chodzi Wink

Ten punkt wcale nie odnosi się do unikalnych części do unikalnych samochodów. Ja jako nowy gracz, czytając taki punkt nie wiem po pierwsze, co to jest ta ukryta część, kiedy się objawia i jak ona wygląda, więc skąd mam wiedzieć w tym momencie, co autor regulaminu ma na myśli? Ukryta część jak sama nazwa mówi, powinna być schowana gdzieś, gdzie jest ciężki dostęp lub jest niezauważalnym dla oka miejscem.

Nawiązując do video: koleś nagrywa free run z komentarzem, jedzie i nagle na drodze coś się kręci, ok powiedział że to część do futo, bo zapewne czytając czat, połowa konwersacji była o szukaniu ostatniej części do futo. Natomiast ani nie powiedział, że słuchajcie, tu jest ukryta część czy coś takiego, ani nie jest to traktowane jako poradnik do szukania części, nie zaczął regularnie ich szukać podczas odcinka ale to olał i pojechał dalej. Po prostu przy okazji nagrywania złapał "coś" po drodze.

Podsumowując punkt regulaminowy nie określa jasno po pierwsze co to jest ukryta część, jak ona wygląda, dlaczego nie wolno jej publikować i do czego ona się odnosi, bo ja jako newbie nie wiedział bym o co z tym chodzi, tym bardziej że w zakładce "unikalne auta" nie ma ŻADNEJ wzmianki o tym, że szuka się "ukrytych części" by odblokować unikalne auta.

Tyle w temacie.

Pomijając fakt że Luckowi x razy mówiono jak te części wyglądają i co to jest mówiono to ok - mógł sobie zrobić screena dla siebie gdzie to, a dokładne pokazywanie oszczędzić, pokazałby poza odcinkiem i gitara
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka

Offline Ksysio

#9
(09-09-2016, 20:24)Whitey Wrote: Ja powiem tak, nie żebym go bronił, bo i tak mam wylane w tego człowieka, nie jestem jego jakimś fanem czy coś ale zinterpretujmy punkt regulaminu i przyjrzyjmy się temu co wyszło na filmie:

"G) Publikowanie screenshotów/map/video z ukrytymi częściami jest zabronione i banowalne" - Czyli jakby szybko zinterpretować ten punkt, jest to informacja dla tych, którzy wiedzą o co chodzi Wink

Ten punkt wcale nie odnosi się do unikalnych części do unikalnych samochodów. Ja jako nowy gracz, czytając taki punkt nie wiem po pierwsze, co to jest ta ukryta część, kiedy się objawia i jak ona wygląda, więc skąd mam wiedzieć w tym momencie, co autor regulaminu ma na myśli? Ukryta część jak sama nazwa mówi, powinna być schowana gdzieś, gdzie jest ciężki dostęp lub jest niezauważalnym dla oka miejscem.

Nawiązując do video: koleś nagrywa free run z komentarzem, jedzie i nagle na drodze coś się kręci, ok powiedział że to część do futo, bo zapewne czytając czat, połowa konwersacji była o szukaniu ostatniej części do futo. Natomiast ani nie powiedział, że słuchajcie, tu jest ukryta część czy coś takiego, ani nie jest to traktowane jako poradnik do szukania części, nie zaczął regularnie ich szukać podczas odcinka ale to olał i pojechał dalej. Po prostu przy okazji nagrywania złapał "coś" po drodze.

Podsumowując punkt regulaminowy nie określa jasno po pierwsze co to jest ukryta część, jak ona wygląda, dlaczego nie wolno jej publikować i do czego ona się odnosi, bo ja jako newbie nie wiedział bym o co z tym chodzi, tym bardziej że w zakładce "unikalne auta" nie ma ŻADNEJ wzmianki o tym, że szuka się "ukrytych części" by odblokować unikalne auta.

Tyle w temacie.


" tym bardziej że w zakładce "unikalne auta" nie ma ŻADNEJ wzmianki o tym, że szuka się "ukrytych części" by odblokować unikalne auta. "

Nie ma dlatego bo nikomu raczej nie przeszło przez myśl, że można się tego nie domyślić. Paru gości już za takie przypadkowe pokazanie na filmie wpadło. Regulamin jest po to by nie było chaosu, ktoś go w jakimś celu robił i ma jakieś znaczenie. Tym tokiem myślenia można teoretycznie podważyć każdy punkt w regulaminie, a do tego chyba nie dążymy. Co do tej konkretnej sprawy, warto dodać że pan Lucek NA PEWNO kontaktował się z administracją, sam się nawet do tego przyznał. Ba, dostał specjalną rangę. Od takiego człowieka mimo wszystko wymaga się czegoś więcej niż od przeciętnego newbie, zwłaszcza że stoi za nim 170k graczy. Kolejna kwestia to to że nieznajomość prawa i regulaminu, nie zwalnia z jego przestrzegania, w jego interesie leży dowiedzenie się czym są te ukryte części do unikalnych aut.
[Image: lwTRIUt.jpg?1]

Offline xEnjoY

#10
(09-09-2016, 20:24)Whitey Wrote: Ja powiem tak, nie żebym go bronił, bo i tak mam wylane w tego człowieka, nie jestem jego jakimś fanem czy coś ale zinterpretujmy punkt regulaminu i przyjrzyjmy się temu co wyszło na filmie:

"G) Publikowanie screenshotów/map/video z ukrytymi częściami jest zabronione i banowalne" - Czyli jakby szybko zinterpretować ten punkt, jest to informacja dla tych, którzy wiedzą o co chodzi Wink

Ten punkt wcale nie odnosi się do unikalnych części do unikalnych samochodów. Ja jako nowy gracz, czytając taki punkt nie wiem po pierwsze, co to jest ta ukryta część, kiedy się objawia i jak ona wygląda, więc skąd mam wiedzieć w tym momencie, co autor regulaminu ma na myśli? Ukryta część jak sama nazwa mówi, powinna być schowana gdzieś, gdzie jest ciężki dostęp lub jest niezauważalnym dla oka miejscem.

Nawiązując do video: koleś nagrywa free run z komentarzem, jedzie i nagle na drodze coś się kręci, ok powiedział że to część do futo, bo zapewne czytając czat, połowa konwersacji była o szukaniu ostatniej części do futo. Natomiast ani nie powiedział, że słuchajcie, tu jest ukryta część czy coś takiego, ani nie jest to traktowane jako poradnik do szukania części, nie zaczął regularnie ich szukać podczas odcinka ale to olał i pojechał dalej. Po prostu przy okazji nagrywania złapał "coś" po drodze.

Podsumowując punkt regulaminowy nie określa jasno po pierwsze co to jest ukryta część, jak ona wygląda, dlaczego nie wolno jej publikować i do czego ona się odnosi, bo ja jako newbie nie wiedział bym o co z tym chodzi, tym bardziej że w zakładce "unikalne auta" nie ma ŻADNEJ wzmianki o tym, że szuka się "ukrytych części" by odblokować unikalne auta.

Tyle w temacie.

No wiesz że REGULAMIN trzeba było przeczytać a nie poczekać 3s i nacisnąć OK ? PS mówił na filmiku że znalazł już 3 i wie co i jak więc pewnie filmik prowokująco zrobił .... Więc pozdrawiam i rzygam tęczą

[Image: 3T3WrTf.png]





Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)