facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Z opóźnieniem wita was Slugler

Napisany przez Slugler, 30-08-2016, 21:10
Z opóźnieniem wita was Slugler

Offline Slugler

#1
Jako iż na serwerze mam przegrane troszeczkę czasu (~576 godzin na serwerze) więc postanowiłem się wam bardziej przedstawić.
Mam na imię Karol, mieszkam we wsi Serbinów, mam 17 lat, na serwerze gram pod takim samym nickiem i mniej więcej Takich kolorach. Na serwer trafiłem przez informację na Facebook'u o testach, potem o nim zapomniałem przez co nie było mnie na otwarciu. Jeśli chodzi o muzykę to słucham gatunków dubstep, trap (oraz podobnych do nich) oraz tego co w ucho wpadnie (nie osądzać, każdy ma swój gust). No więc tyle, graczom życzę miłej gry, moderatorom cierpliwości, administracji gratuluje za pomysł i wykonanie tego serwera Smile
[Image: DRxVnk.gif]
Reply

Offline KomuH

#2
Elo Slugler, mam nadzieję, że będziesz się tutaj dobrze bawił. Jak chcesz, to Ci kiedyś pokażę, że tymi samochodami da się skakać tu na budynki. Serio, musisz spróbować Smile
[Image: 230cwBj.png]




Reply

Offline Spotlight

#3
Witaj, obejrzyj także poradnik początkującego na kanale Komuha Smile
Reply

Offline WonszSzeczny

#4
(30-08-2016, 21:10)Slugler Wrote: Jako iż na serwerze mam przegrane troszeczkę czasu (~576 godzin na serwerze) więc postanowiłem się wam bardziej przedstawić.
Mam na imię Karol, mieszkam we wsi Serbinów, mam 17 lat, na serwerze gram pod takim samym nickiem i mniej więcej Takich kolorach. Na serwer trafiłem przez informację na Facebook'u o testach, potem o nim zapomniałem przez co nie było mnie na otwarciu. Jeśli chodzi o muzykę to słucham gatunków dubstep, trap (oraz podobnych do nich) oraz tego co w ucho wpadnie (nie osądzać, każdy ma swój gust). No więc tyle, graczom życzę miłej gry, moderatorom cierpliwości, administracji gratuluje za pomysł i wykonanie tego serwera Smile
Siemka Tongue
Reply

Offline Ksysio

#5
No cześć.
[Image: lwTRIUt.jpg?1]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)