facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Mute na 365 dni

Napisany przez Fiano123, 25-03-2018, 20:48


Mute na 365 dni

Offline Fiano123

#11
(26-03-2018, 18:51)Barney Wrote: Wow...16 lat. Gratuluje doświadczenia życiowego. Jak dla mnie to zachowujesz się jak niedojrzały emocjonalnie gnojek, a teraz podlizując się modom i pyskując na forum do innych graczy pokazujesz, że na unmute nie zasługujesz. Jak napisał Aka- ciesz się, że możesz tu nadal grać, yokou mial pewnie dobry dzień Tongue
A weź skocz z mostu zobaczysz jak fajnie a dla mnie to zachowujesz sie kretyn i nie lize dupe kazdemu modu :Smile  polecam pomyslec co napiszesz
Reply

Offline Barney

#12
Nie pogrążaj się małolacie xD po raz kolejny rzucasz tekstami, za które wyłapałeś mute'a na serwerze, a teraz rozrabiasz na forum. Nie wróżę ci tu przyszlosci z takim zachowaniem. Wydaje się, ze temat do zamkniecia, wina ewidentna, kara sluszna - czego chciec wiecej?
[Image: levin_sig.png]
Reply

Offline HanzoITS

#13
oh dobré
HZITS, Hanzo Itsuka, Colin McRae, HanzoITS
Reply

Offline WEED

#14
(28-03-2018, 16:50)Fiano123 Wrote:
(26-03-2018, 18:51)Barney Wrote: Wow...16 lat. Gratuluje doświadczenia życiowego. Jak dla mnie to zachowujesz się jak niedojrzały emocjonalnie gnojek, a teraz podlizując się modom i pyskując na forum do innych graczy pokazujesz, że na unmute nie zasługujesz. Jak napisał Aka- ciesz się, że możesz tu nadal grać, yokou mial pewnie dobry dzień Tongue
A weź skocz z mostu zobaczysz jak fajnie a dla mnie to zachowujesz sie kretyn i nie lize dupe kazdemu modu :Smile  polecam pomyslec co napiszesz

Skocz z mostu może to ci pomoże..
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)