Need For Speed :: San Andreas
Mute na 365 dni - Printable Version

+- Need For Speed :: San Andreas (https://www.nfssa.com)
+-- Forum: Polska Sekcja - Polish Section (https://www.nfssa.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Forum: Pozostałe (https://www.nfssa.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Mute na 365 dni (/showthread.php?tid=10660)

Pages: 1 2


Mute na 365 dni - Fiano123 - 25-03-2018

Dostałem mute od yokou (czyt. RychuKamieniarz) i oczywiście przepraszam, że proponowałem próbę samobójstwom "skocz z mostu pajacu p*erdolony" i jeszcze pisałem do niego, że matka go nie kocha resztę nie wymieniam. Oczywiście przepraszam RychuKamieniarz "czyt. jokot". Chciałem z tobą porozmawiać i dałeś mi blocka. Przepraszam ostatni raz, że miałem obraźliwy nick czyt. RychuPizdaJebacJokota. To już moja ostatnie odwalanie na chat'cie. Udawałem na chacie z siebie debila, idiotę itd. Jeszcze raz przepraszam cały serwer za odwalanie. Przepraszam jokou, że z Siebie robiłem pajaca na chacie.  Smile







                                                                                                         





                                                                                                                                                                      Pozdrawia Kebuwa^_^~Kweicu!


RE: Mute na 365 dni - Mushor - 25-03-2018

Było myśleć wtedy Smile


RE: Mute na 365 dni - Barney - 25-03-2018

Może akurat przez te 365 dni dorośniesz. W sumie mute to i tak wydaje się być łagodną karą Big Grin


RE: Mute na 365 dni - Fiano123 - 26-03-2018

(25-03-2018, 22:13)Barney Wrote: Może akurat przez te 365 dni dorośniesz. W sumie mute to i tak wydaje się być łagodną karą Big Grin

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHABHHHAHHAHAHAHAHHAHA śmieszne i tak w tym roku mam 16 lat :Smile nie jest smieszne

(25-03-2018, 21:59)Mushor Wrote: Było myśleć wtedy Smile

ciebie sie typie nie prosze o unmute [...] ...

(25-03-2018, 22:13)Barney Wrote: Może akurat przez te 365 dni dorośniesz. W sumie mute to i tak wydaje się być łagodną karą Big Grin

"W sumie mute to i tak wydaje się być łagodną karą", "Może akurat przez te 365 dni dorośniesz" może coś jeszcze? inni moderatorzy dawają mute po 14 dniach, 10h itd. ale nie na cały rok memiarzu


RE: Mute na 365 dni - Akamataa - 26-03-2018

Przeważnie grożenie śmiercią / namawianie do śmierci zwał jak zwał = ban, raz jeden za takie coś dostał perma, ciesz się że to tylko mute

i jeśli się nie mylę, poczatkowa kara była w granicy 5-20 dni, a cały rok dostałeś za nick obrażający yokota po dostaniu mute


RE: Mute na 365 dni - yokou - 26-03-2018

Skoro po 14 dni muta nic się nie nauczyłeś to dostałeś na rok. Było myśleć, kiedy dostałeś 60 dni, to tylko wyłącznie twoja wina że tak skończyłeś.


RE: Mute na 365 dni - Fiano123 - 26-03-2018

(26-03-2018, 08:53)Akamataa Wrote: Przeważnie grożenie śmiercią / namawianie do śmierci zwał jak zwał = ban, raz jeden za takie coś dostał perma, ciesz się że to tylko mute

i jeśli się nie mylę, poczatkowa kara była w granicy 5-20 dni, a cały rok dostałeś za nick obrażający yokota po dostaniu mute
na całe szczęście, że to tylko mute. A miałem karę wcześniej od Yokou na 14 dni

(26-03-2018, 10:39)yokou Wrote: Skoro po 14 dni muta nic się nie nauczyłeś to dostałeś na rok. Było myśleć, kiedy dostałeś 60 dni, to tylko wyłącznie twoja wina że tak skończyłeś.

Tak, po 14 dni muta musiałem być idiotą za przeproszeniem. A mogłem myśleć... Ale chciałbym się postarać daj ostatnią szansę. PS: sorry, że miałem obraźliwy nick.


RE: Mute na 365 dni - Madman - 26-03-2018

Od siebie dodam tyle...

(26-03-2018, 08:41)Fiano123 Wrote: HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHABHHHAHHAHAHAHAHHAHA

...że nie trzeba do tego słów


RE: Mute na 365 dni - Barney - 26-03-2018

Wow...16 lat. Gratuluje doświadczenia życiowego. Jak dla mnie to zachowujesz się jak niedojrzały emocjonalnie gnojek, a teraz podlizując się modom i pyskując na forum do innych graczy pokazujesz, że na unmute nie zasługujesz. Jak napisał Aka- ciesz się, że możesz tu nadal grać, yokou mial pewnie dobry dzień Tongue


RE: Mute na 365 dni - AceOfSpades - 26-03-2018

yokou nie mial dobrego dnia, tylko nie moze banowac