facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Start i ban?

Napisany przez Rusekhere, 19-08-2016, 01:13


Start i ban?

Offline Rusekhere

#1
Witam, na starcie serwera założyłem konto - nie pamiętam loginu.
Po pewnym czasie, wszedł mój kolega który pokazywał mi pewne 'błędy', osoba ta znana jest z włamań na serwery - przeleciałem całą mapę, w ciągu paru sekund. Mój wynik sprawdził administrator oraz zbanował mój serial.
Bardzo proszę o odbanowanie owego serialu; CBF3162F419C66ADAA809B1032666144
Reply

Offline bartekPL

#2
(19-08-2016, 01:13)Rusekhere Wrote: Po pewnym czasie, wszedł mój kolega który pokazywał mi pewne 'błędy', osoba ta znana jest z włamań na serwery - przeleciałem całą mapę, w ciągu paru sekund.

Sam już sobie odpowiedziałeś.
Nieznajomość regulaminu szkodzi, bez wyjątków.
Reply

Offline Rusekhere

#3
Ja naprawdę nie chciałem tego robić - on wytepał mnie do swojego auta.
Proszę o unbana, chcę sobie pograć na serwerze...
Reply

Offline Eazy

#4
również proszę o unbana dla kolegi, chce sobie normalnie pograć na serwerze bo jest ciekawy
odczekał już spory czas, grał na starcie serwera i po kilku dniach wyrwał tego bana a wiem, że ta akcja się nie powtórzy bo już z tym gościem nie gada
Reply

Offline kubaka777

#5
Witam, ostatnio dostalem bana z powodu: "Powód:  (by:helomyname)". Byłem wtedy pół godziny około na serwerze, nikogo nie wyzywalem, nie wychodzilem z wyscigow, nie podszywalem się ani nic innego. Byłem w toalecie, potem poszedlem po coś do jedzenia, przychodze do pokoju i widze ze zostalem zbanowany bez powodu. (W moim laptopie nie da sie robic screenow poniewaz nie mam przycisku "PrintScreen").  Prosze o szybkiego unbana, bo to moj ulubiony serwer w mta.
Ilość RP: około 16000 (Początkujący Smile )
Mój nick: [MPL]kubaka777  (nie ma kolorów RGB)
Mój serial: * Twój numer seryjny to: 94B00389DF244B104D4DCC63D5703DB3  (Nie wiem czy sie przyda)

Sad
Reply

Offline Krazio

#6
Kubaka, nie kłam, zostałeś zbanowany za podszywanie się za youtubera MówPoLucku.
[Image: 7d9ff37c9ccd80574c292e97958514cc.gif]
Reply

Offline Rusekhere

#7
@refresh

Bardzo mi zależy, żeby znowu pograć na serwerze.
Nie ma takiego, a ja popełniłem błąd - bo mogłem nie wsiadać do kolegi.

Coś takiego się już nie powtórzy!!

Jestem w stanie nawet zapłacić, za konto premium jak za unbana.
Reply

Offline kubaka777

#8
(20-08-2016, 01:39)Krazio Wrote: Kubaka, nie kłam, zostałeś zbanowany za podszywanie się za youtubera MówPoLucku.

Ja się nie podszywalem, kolega był u mnie wtedy co mieszka 2 domy dalej i do mnie w mta przychodzi pograć, on mógł się podszyć. Sprawdzałem jeszcze potem konsolke i zobaczyłem że Nick MowPoLudzku został zbanowany, potem sprawdziłem ustawienia i zobaczyłem że Nick się zmienił na ten co powiedziałem, od razu napisałem na forum o tym że za nic, bo o tym jeszcze nie wiedziałem że Nick się zmienił.
Proszę o szybkiego unbana.
Krazio, w kłamstwa nikt ci nie uwierzy - w to co napisałeś, taka wskazówka.
Daje wam załącznik - zrobiłem zdjęcie telefonem.
Sad
Reply

Offline Rusekhere

#9
@refresh
Reply

Offline bartekPL

#10
(19-08-2016, 01:51)bartekPL Wrote:
(19-08-2016, 01:13)Rusekhere Wrote: Po pewnym czasie, wszedł mój kolega który pokazywał mi pewne 'błędy', osoba ta znana jest z włamań na serwery - przeleciałem całą mapę, w ciągu paru sekund.

Sam już sobie odpowiedziałeś.
Nieznajomość regulaminu szkodzi, bez wyjątków.
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)