facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Pożegnanie

Napisany przez Allerek, 03-08-2016, 22:04


Pożegnanie

Offline Allerek

#1
Witajcie, nie ma tematu pożegnań więc pisze to tu, tak odchodzę, pewnie wszyscy się ucieszą... niestety, pewna ekipa non stop przeszkadza mi w rozrgywce, jej uczestnicy obrażają i gra nie ma sensu, moderatorzy wszystko ignorują, i ja dostaje kary(tak, obraziłem szeryfa, ale to on wszystko zaczął) mają to w dupie co według mnie jest śmieszne, tak, rozwaliłem im ekipe, razem z kolegą, lidera daje się osobie zaufanej a nie pierwszej z brzegu. Mam nadzieje że wszyscy będą zadowoleni, to jedyne wyjście z tej sytuacji, żegnam was serdecznie i dziękuje za wszystkie chwile na serwerze, będę grał tylko podczas turnieju, w innym czasie nie będę się pojawiał na serwerze, żegnajcie.

Offline Quindo

#2
Na razie.
[Image: Sj14yZE.gif]

Offline Helomyname

#3
Trzym sie.

Offline Allerek

#4
A, chce dodać że proszę o zbanowanie permamentnie mojego konta PO ZAWODACH.

Offline PomaranczowyPL

#5
jeśli przez moją ekipe alerek odchodzi to ja odchodzę pierdole to /Danio

Offline Spotlight

#6
Tutaj takie dramy nie mają sensu. Pilnowanie indywidualnych sporów nie leży w naszym interesie, tym bardziej, że nie było o tym żadnego tematu na forum.

Żegnaj.

Offline Allerek

#7
(03-08-2016, 22:31)PomaranczowyPL Wrote: jeśli przez moją ekipe  alerek odchodzi to ja odchodzę pierdole to /Danio

Nie odchodź, fajnie wam się tam gra, ja odchodzę bo ogólnie połowa serwera ma mnie dość.

Offline Helomyname

#8
Bajo

Offline Quindo

#9
PomaranczowyPL na razie. Allerek, połowa servera ma Cię dość bo to co zrobiłeś innego wyboru nie pozostawia, co do permanentnego bana po zawodach, przypomnij jakiemuś super modowy jak się skończą, bo można zapomnieć.
[Image: Sj14yZE.gif]

Offline PomaranczowyPL

#10
a co ja zrobiłem ?

(03-08-2016, 22:34)Allerek Wrote:
(03-08-2016, 22:31)PomaranczowyPL Wrote: jeśli przez moją ekipe  alerek odchodzi to ja odchodzę pierdole to /Danio

Nie odchodź, fajnie wam się tam gra, ja odchodzę bo ogólnie połowa serwera ma mnie dość.

odchodze




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)