facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
The Most Wanted: Powrót do Rockport
>> NFS:SA Booster <<

Witam, ja jestem Młody

Napisany przez Mlody, 17-08-2017, 13:54

Witam, ja jestem Młody

Offline Mlody

To ja jestem Adam dobrze wkładam.. Jestem Michał i w ch*j przeklinam, to jest przyzwyczajenie z poprzednich serwerów na jakich grałem (Ciastek wie o co chodzi, sam też przeklina w uj xD) Na serwerze zdążyłem poznać parę osób, obejrzeć wszystkie poradniki KomuHa i Skadryla (hehe) i na serwerze rozwijam się błyskawicznie, bowiem wbiłem dzisiaj klasę C, zajeło mi to tydzień. Co do serwera to bardzo podoba mi sie cały zamysł, projekt, gdyż stworzenie gry w grze, która nie jest wymagająca to coś idealnego dla mojego lapka. (tak, gram na lapku) Co tu więcej mówić. Ahh, no tak.. jak w przypadku Feata to jest chuj i rucha pande to ja jestem ten... kurwiu, młoda, młodszy itd. więc myśle, że już się poznaliśmy. Więc nara.

[Image: vxdZ92X.png]
Reply

Offline XtrangeHD

Witam na serwerze i życzę miłej zabawy
[Image: giphy.gif]
                   Initial D is LOVE Initial D is LIVE
Reply

Offline Mlody

Ano, dziękuję.
Reply

Offline FeaT

No nie powiem, teraz toś mi zaimponował Wąski, nie będę ściemniał :v Przywitanie napisane w moim stylu, nie bardzo to szanuję, ale już wbijam w to siusiacza, miłej gry mordzix :v popisz się na następnych zawodach tym uranusem jak już kupisz, elo
Reply

Offline Mlody

(17-08-2017, 14:31)FeaT Wrote: No nie powiem, teraz toś mi zaimponował Wąski, nie będę ściemniał :v Przywitanie napisane w moim stylu, nie bardzo to szanuję, ale już wbijam w to siusiacza, miłej gry mordzix :v popisz się na następnych zawodach tym uranusem jak już kupisz, elo

No niestety, nie miałem sie na czym wzorować a przypał, żeby ktoś mi kasował post. I ta, postaram się, już właściwie ćwiczę drifty Uranusem.
Reply

Offline Oskiinus

NFSSA i niskie wymagania? Pojebało cię

Cześć kurwa
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline JanuszProsie

Ja pierdole, Feat junior.
[Image: ulubionydud.gif]
Reply

Offline Ciastkov

Ten Janusz to jakiś przypał :v
Reply

Offline FeaT

Tak szczerze to lepiej zeby nasladowal mnie niz Ciebie, Janusz XDDD stulejka+ogladanie anime 24/7 nie jest najciekawszym wyborem życiowym
Reply

Offline JanuszProsie

A. nie jestem stulejarzem, B. anime tylko 12/7, C. nie znasz mnie n tyle dobrze by wiedzieć jaki jestem naprawdę :p
[Image: ulubionydud.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)