facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

[HELP] Domyślne ustawienia graficzne serwera

Napisany przez Barney, 04-07-2017, 12:04
[HELP] Domyślne ustawienia graficzne serwera

Offline Barney

#1
Cześć.

Poratowałby ktoś screenami domyślnych ustawień graficznych z menu serwera? Trochę tam narobiłem bałaganu w poszukiwaniu recepty na lagi na driftach, które pojawiają się pomimo liczby klatek na poziomie 50-60 FPSów w trakcie grania (wyłączając Doherty oczywiście Big Grin). Pytam bo nie znalazłem opcji, żeby przywrócić pierwotne ustawienia grafiki.

W załączniku screeny, żeby zobrazować o co mi biega Tongue

Dzięki.


Attached Files Thumbnail(s)
       
[Image: levin_sig.png]
Reply

Offline ZAX25

#2
Co do drugiego to sam jeszcze tych opcji nie sprawdzałem ale jak chcesz spróbować żeby zmniejszyć lagi to spróbuj zmienić tryb rozmycia na disabled i jakość naklejek na b. niska...
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Barney

#3
No właśnie z tymi naklejkami wolałbym uniknąć. Jakiś czas temu jeszcze takie spadki płynności się nie zdarzały a naklejki zawsze na high.
[Image: levin_sig.png]
Reply

Offline bartekPL

#4
Jeśli nie używasz to wyłącz w HUDzie rysowanie logo ekipy bo z naszych doświadczeń wynika że ono najbardziej FPS pożera.
Reply

Offline Sardyna153

#5
wyłącz tryb rozmycia zmieniając na pozycje disabled, far clip distance ustaw na 30-40, LOD pojazdów ustaw na 10 (bo to nieprzydatne gówno), zaznacz pozycje "używaj statycznych modeli". Co do drugiego zdjęcia to zaznacz te 3 pozycje, a suwaki ustaw na 1, mi tam dało z pare fps
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply

Offline Barney

#6
Ok, dzieki wielkie za konkrety
[Image: levin_sig.png]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)