facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Police Crew.

Napisany przez LisiastyLis, 27-03-2016, 00:37


Police Crew.

Offline LisiastyLis

#1
Ostatnio pewna osoba z ekipy X-Cross wpadła na pomysł aby zorganizować event na pościgi z policją. Z tej okazji zrobiłem swoje auto na radiowóz policyjny lecz z pewnych powodów event się nie odbył a auto zostało. Pomysł przechwyciło kilka innych graczy i powstało coś takiego:
[Image: OfhvC7r.jpg]
[Image: qNfBFIx.jpg]


A czy WY chcielibyście aby na serwerze pojawiła się policja, która ścigała by graczy na wyścigach lub w czasie swobodnej jazdy ? Jeśli ktoś chce dołączyć to naszego "oddziału" i zabawić się z nami jak za czasów pościgów w Most Wanted pomaluj swoje auto podobnie do naszych i będziesz mógł organizować pościgi. Wink

Pozdrawiam i dziękuje Nexoonowi oraz Salvie za pomoc w złapaniu groźnego przestępcy !
[Image: EhBU2S8.jpg]
Reply

Offline Patjx

#2
Ciekawy pomysł na urozmaicenie swobodnej jazdy. Sentinel idealnie pasuje pod radiowóz.
Reply

Offline Salvatrucha

#3
My Fortune <3
Reply

Offline veon

#4
Też bym pomalował ale jestem biedny i nie mam takich vinyli. [*]
Reply

Offline Tomi

#5
(27-03-2016, 01:40)veon Wrote: Też bym pomalował ale jestem biedny i nie mam takich vinyli.

To wszystko to dobrze wyskalowane i ułozone kwadraty (shapes i 1-szy kształt na hood)
Reply

Offline veon

#6
Emperor w wersji PD wkracza na drogę! ;d
Reply

Offline Małgo

#7
Można zrobić coś typu nfs hot pursuit gdzie jest 8 graczy a połowa to policja ( dobór losowy )
Gracze jak i policja mają cele do wykonania typu zatrzymaj wszystkich uczestników wyścigu lub przekrocz linie mety
według mnie jest to ciekawy pomysł warty wzmianki bo na pewno urozmaicił by rozgrywkę Smile
Reply

Offline Gruby_Dzizas

#8
Gdzieś było coś podobnego, i pisali, że nie mogłoby być, bo jak byś miał 2 graczy którzy nie przepadają za sobą to ten z policji taranował by tylko tego ściganta, a innych nie
Reply

Offline bartekPL

#9
Nie do końca o to chodzi. Ale fakt faktem nie nastawiajcie się prędko na jakieś update'y związane z policja bo jeśli już coś by miało być to potrwa to co najmniej kilka długich miesięcy zanim jakiekolwiek info zaczęło by się pojawiać.
Reply

Offline LisiastyLis

#10
Hej!

Wraz z updatem z ekipami, postanowiliśmy stworzyć ekipę Policji. Póki co są w niej:

Fox
Jud
Whitey
JmdGZ

Organizujemy patrole oraz pościgi. Jedyne czego wymagamy to pojazd zrobiony na radiowóz oraz ogarnięcie (bez taranów innych policjantów).

SS z założycielem klanu (Judem):
[Image: pFDKJeq.jpg]
[Image: EhBU2S8.jpg]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)