facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Droxydejf wita

Napisany przez Droxydejf, 13-03-2016, 02:17
Droxydejf wita

Offline Droxydejf

#1
Cześć, siemanko z tej strony Droxydejf, dwadzieścia dwa lata na karku, wielki fascynat motoryzacji, wyścigów i sportu. Na platformie SA:MP przegrałem około sześć lat - Lecz na serwerach typu DM, zaś na platformie MTA jestem praktycznie od jej początku, zahaczając o różnego typu serwery, głównie to RACE i DM. Jeśli chodzi o race, grałem w klanie CrF, obecnie [xDSx] który wyszedł z inicjatywy mojej i paru osób - Osób który łączy wspólna "pasja" i dzielenie się nią, granie w swoim gronie. Ciesze się, że są jeszcze serwery które cenią sobie powrót parę latek wstecz i chcą odwzorować gry które były najlepsze, typowy klasyki. Zapewne gdyby była opcja płatności SMS-em, wspomógłbym jakoś serwer. Liczę na przyjemną, wspólną grę, 5.
Reply

Offline Kurtz

#2
Miło poznać, życzę miłej rozgrywki jak i długiego pobytu na serwerze.
[Image: 4dHTRqK.gif]
Reply

Offline BrunoNaBani

#3
Cześć Przyjacielu
Reply

Offline Mefisto Mewmen

#4
No witam, zachęcam do częstego uczęszczania tutaj! Wink
Reply

Offline Droxydejf

#5
(13-03-2016, 02:21)Kurtz Wrote: Miło poznać, życzę miłej rozgrywki jak i długiego pobytu na serwerze.

mi również, dziękuje i wzajemnie.

(13-03-2016, 02:22)BrunoNaBani Wrote: Cześć Przyjacielu

hello my friend

(13-03-2016, 14:41)Mefisto Mewmen Wrote: No witam, zachęcam do częstego uczęszczania tutaj! Wink

damy radę, ale jeśli chodzi o sekcję Angielską to u mnie z tym marnie XD
Reply

Offline Lajszrik

#6
Witaj Big Grin
Reply

Offline Droxydejf

#7
(13-03-2016, 20:12)Lajszrik Wrote: Witaj Big Grin

witam ; 3
[Image: Old+Car+sygnatura.png]
Reply

Offline Mjuzik

#8
Siema mordo
Reply

Offline Droxydejf

#9
hehe, eloszka!
[Image: Old+Car+sygnatura.png]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)