facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Ban (opuszczanie wyścigów)

Napisany przez Przygryw, 08-03-2016, 13:59
Ban (opuszczanie wyścigów)

Offline Przygryw

#1
Dziś podczas jednego z driftu zostałem zbanowany za opuszczanie wyścigu. Opuszczenie jednak go nie było zależne odemnie. Wyskoczyło mi powiadomienie "connection to the server was lost". Jednak często moje połączenie z serwerem musi zostać zerwane przez reset komputera. Mam na tyle słaby sprzęt, że napadają mnie zwiechy nie do obejścia, jako dowód mam kilka z nich nagranych.
Pomijając już sprawę bana, czy powinienem przerwać rozgrywkę do czasu zakupienia nowego komputera? Nie zależy mi specjalnie na denerwowaniu graczy, oraz administratorów.
Reply

Offline Bananovy

#2
Zazwyczaj utracenie połączenia z serwerem skutkuje oznaczeniem "Timed Out", a tego zazwyczaj nie notujemy (no chyba, że sytuacja często się powtarza). Jesteś pewny, że nie opuściłeś jeszcze parę wyścigów?
[Image: Dhqbtv0.png]
Reply

Offline Przygryw

#3
Opuściłem ale byłem zmuszony, gram w ok 10/15fps, czasami jedna klatka zostaje na amen i nie da się nic zrobić, a czasem komputer sam się resetuję. Mam nagranych na telefonie kilka przypadków, bo wiedziałem że kiedyś przydadzą się jako dowód
Reply

Offline Bananovy

#4
Jeżeli koniecznie musisz opuścić daj chociaż o tym znać na zwykłym czacie, wtedy widzimy w logach. Jak gra całkiem się zawiesza to przynajmniej rób takie krótkie filmiki na telefon, skoro tak robisz - zawsze to Ci pomoże
[Image: Dhqbtv0.png]
Reply

Offline DeltaRon

#5
Grałem z tym graczem dwa razy. Jechaliśmy drifta. Było to w drugim dniu serwera.

Mogę potwierdzić, że gracz ten informował na chacie w języku angielskim, że może go wyrzucić z gry.
Widziałem, że gracz ma mało fpsów po tym jak go lagowało.

Pozdrawiam Smile
Reply

Offline Przygryw

#6
Ban chyba był na 2h, zatem minął. Z przyczyn technicznych w 94,7% jestem zmuszony przerwać grę. Wracam po 19 kwietnia
Proszę o zamknięcie tematu

P.S Dzięki Delta,
Pozdrawiam
As you can se down below, I'm only Gimp beginner

[Image: 9GJzlR1.jpg?1]
edited by myself Wink


Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)