facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga na patologicznych graczy

Napisany przez Sardyna153, 16-10-2016, 17:19


Skarga na patologicznych graczy

Offline Sardyna153

#1
Witam chciałbym zgłosić paru graczy (prawdopodobnie gimbaza) którzy wyzywali graczy adminów bartkaPL i KomuHa prosze dla nich o ban na pare dni poniżej jest link :

http://imgur.com/a/tdKYd
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]

Offline Truth#

#2
Trzeba było pisać do moderatora, który jest online. Jeśli owego nie było, to przepraszam za wypowiedź.
[Image: raw]


Offline Mickey

#3
Podpisuję się pod skargą. Ewidentnie wyzywali a gdy się mówiło im ,żeby się zachowywali ,to tylko się pogarszało. Mam jak coś parę SS'ów więc jak będzie trzeba to we stawię.
[Image: B2GB8S.jpg]

Offline Spotlight

#4
Jak już mówiłem, najlepiej pisać do mnie na pw na forum. W każdym bądź razie gracze zostali odpowiednio ukarani.

Offline Mickey

#5
Owszem. Po moich instrukcjach BK_Player dał im muty na 5 godzin (chwała mu za to)
[Image: B2GB8S.jpg]

Offline StRiD

#6
To ja tutaj widze ze ty taki konfidencik zasrany. 2 Skarga już. Konfidencie
When you are pro Big Grin
[Image: giphy.gif]

Offline Oskiinus

#7
(17-10-2016, 04:46)DzikaSabina Wrote: To ja tutaj widze ze ty taki konfidencik zasrany. 2 Skarga już. Konfidencie

Właśnie się pogrążyłeś/aś
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka

Offline Tailor93

#8
I bardzo dobrze. Trzeba tępić takie szczeniackie zachowania. Może wtedy na serwerze zapanuje względny spokój.

Offline ZAX25

#9
(17-10-2016, 04:46)DzikaSabina Wrote: To ja tutaj widze ze ty taki konfidencik zasrany. 2 Skarga już. Konfidencie

Czyli sądzisz, że wg ciebie jest lepiej gdy na czacie panuje rozpierdol???
[Image: I9q7Wo2.gif]

Offline Sardyna153

#10
(16-10-2016, 17:25)Truth# Wrote: Trzeba było pisać do moderatora, który jest online. Jeśli owego nie było, to przepraszam za wypowiedź.

Nie w tym czasie gdy oni wyzywali nikogo nie było ale potem wbił bk i pomutował

(17-10-2016, 04:46)DzikaSabina Wrote: To ja tutaj widze ze ty taki konfidencik zasrany. 2 Skarga już. Konfidencie

To ty mnie śledzisz że wiesz że to 2 moja skarga ?
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)