facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Cześć, tu Tross

Napisany przez Tross, 07-09-2016, 21:23


Cześć, tu Tross

Offline Tross

#1
Cóż, na serwerze gram dobre kilka miesięcy i stwierdziłem, że już czas najwyższy opowiedzieć Wam coś o mojej osobie. Na imię mi Patryk i mam 17 lat. Pochodzę z Warmii i mieszkam w niewielkiej miejscowości nie opodal Biskupca, zaś uczę się w technikum w Olsztynie. Wolny czas spędzam na słuchaniu ulubionej muzyki, oglądaniu dobrego filmu i na graniu na NFS:SA. Okolica, w której mieszkam oferuje bogaty w liczne pagórki i lasy krajobraz, więc niedzielna jazda na rowerze jest nie lada przyjemnością.
Moja przygoda z grami wyścigowymi? Ujmę to tak, pierwsze moje czasówki robiłem w ToonCar. Później nadszedł czas na S.C.A.Ra, czyli taki symulatorek z włoskimi Alfami, który można było kupić na co niedzielnym jarmarku za 5 zł. Potem zaczęły mnie kręcić starsze enefesy, a na końcu World, którego ubóstwiałem.
Od siebie chciałbym jeszcze pogratulować administracji za olbrzymi wkład pracy w serwer, gdyż bądź co bądź, wyszedł kapitalnie. Graczom życzę miłej gry, a moderatorom cierpliwości i mniej powodów do mutowania. Smile
Do zobaczenia w grze!
Reply

Offline Truth#

#2
Cześć, życzę miłej gry Smile
[Image: raw]


Reply

Offline KacPower

#3
Może się kiedyś spotkamy w Olsztynie Wink
Reply

Offline Małgo

#4
cześć
Reply

Offline Mickey

#5
Trosik Smile
[Image: B2GB8S.jpg]
Reply

Offline Tross

#6
(28-11-2016, 21:06)KacPower Wrote: Może się kiedyś spotkamy w Olsztynie Wink

Możliwe jest, że codziennie się mijamy, choć o tym nie wiemy. Big Grin
Reply

Offline rafaltheking

#7
SCAR dobra gra, też nakurwiałem
Reply

Offline Slugler

#8
Dzińdybry panie kolego
[Image: DRxVnk.gif]
Reply

Offline KacPower

#9
(28-11-2016, 23:43)Tross Wrote:
(28-11-2016, 21:06)KacPower Wrote: Może się kiedyś spotkamy w Olsztynie Wink

Możliwe jest, że codziennie się mijamy, choć o tym nie wiemy. Big Grin

Możliwe. Fajnie byłoby spotkać kogoś z nfs sa na żywo (a szczególnie profesjonalistów takich jak Tross)
Reply

Offline HaskeZ

#10
Witaj Big Grin
[Image: BfIdCfz.jpg]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)