facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

[GMT] Green Monster Team

Napisany przez Minister, 17-08-2016, 13:32
[GMT] Green Monster Team

Offline Minister

#1
[Image: wsjn0w.png]
[Image: 4g6pz5.png]
Witam!
Chciałbym opowiedzieć o Ekipie która swoje początki ma kilka lat temu.

[Image: 684ivm.png]
Sama nazwa nawiązuje do napoju energetycznego Monster Energy, lecz nie chcieliśmy się za bardzo skupiać na tym drinku.
[Image: 5ysvh1.png]
Team swoje początki miał już kilka lat temu... był on czołówką na kilku serwerach Drift.
On długie roku grupa nie została reaktywowana. Lecz od dnia wczorajszego jest fizyczną inwestycją dla graczy!
[Image: ilblt5.png]
Team, czy jak kto może nazwa team. Został stworzony przez 16-letniego człowieka o pseudonimie Minister.
Klan na chwilę obecną mieści ponad/poniżej 20 osób. (Sortujemy osoby, wiec liczba może się zmieniać).
[Image: 905yl2.png]
Oferujemy bardzo dobre zgranie teamu oraz świetną zabawę!
Serwer posiada darmowego TS'a i darmowe Forum!
Podania można składać na forum! na serwerze jak i można składać w temacie Smile
Na forum można też składać na range w ekipie "Zapraszacz"
Można też w sumie pytać się o członkostwo na TS'a! Do wyboru do koloru Smile

Reply

Offline Nellan

#2
Pozdrawiam Wink Jestem w niej Wink <3
Reply

Offline LisiastyLis

#3
No, ciekawie zrobione. Gadałem z bartkiem o założeniu specjalnego działu dla tego typu tematów, czyli wszelkie rekrutacje, jakieś zaprezentowanie danego Crew, coś takiego jak wy zrobiliście to bardzo by ładnie i schludnie wyglądało, ponieważ te spamy bindami typu "Zapraszam do Crew [...]" zaśmiecają po prostu czat. Może nie napisaliście dużo ale fajnie ze chociaż powstał jakiś temat, może to zaciekawi nowych graczy do dojścia w wasze szeregi, osobiście podoba mi się taka inicjatywa.
[Image: EhBU2S8.jpg]
Reply

Offline AlexQ

#4
Nie polecam ekipy, zniszczyli dzisiaj zlot na lotnisku każdego taranując i pisząc "nawet nie wiecie jaką mamy beke na tsie"
Ogólnie jest to zbiórka dzieciaków, którzy chcą popsuć grę innym.
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)