facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Crash, wywalanie z serwera, błąd

Napisany przez zeekfrid22, 01-05-2016, 10:29


Crash, wywalanie z serwera, błąd

Offline zeekfrid22

#1
Witam gram na tym serwerze kilka dni i na początku nie było problemów, ale teraz od jakichś dwóch dni prawie przy każdym lub po każdym wyścigu wywala mnie z MTA i pokazuje się taki błąd.  Angry

Version = 1.5.2-release-7973.3.000
Time = Sun May 01 10:15:47 2016
Module = M:\GTA San Andreas\gta_sa.exe
Code = 0xC0000005
Offset = 0x00354B1C

EAX=6B1A031B  EBX=00000000  ECX=0023FBFF  EDX=FF000000  ESI=00000000
EDI=000000C4  EBP=00000004  ESP=0023FB64  EIP=00754B1C  FLG=00010286
CS=001B   DS=0023  SS=0023  ES=0023   FS=003B  GS=0000

Przeinstalowana jest już gra, czysta bez żadnych modyfikacji, jedynie co powiem to to że mam wgranego cracka, ponieważ mój DVD Rom nie jest najlepszy i mi rysuje płytki i szkoda mi mojej płyty z GTA SA, ale z tym crakiem nie ma żadnych problemów mam go na kompie już długo i nie zamierzam go usuwać, bo jest dobry i przeszedłem z nim całe san andreas, grałem kiedyś na sampie i innych serwerach MTA i nie miałem problemów z takimi błędami. Inni gracze tak że mi powiedzieli że im tak czasami wywala MTA z tego serwera NFS. Gracze tak że mówili mi że mogę mieć za słabego kompa i nie wyrabia z obiektami, ale to dziwne, ponieważ czasami skończę wyścig, wszystko pięknie klikam ok na tym komunikacie z ilością RP i po chwili (czasami) a nawet teraz często wywala mnie z tego serwera i wyłącza mi się MTA. Co to może być? Proszę o pomoc.  Dodgy
Reply

Offline bartekPL

#2
Podaj specyfikację komputera.
Reply

Offline zeekfrid22

#3
Windows XP Home Edition 2002 Service Pack 3
Intel® Core™2 CPU 4300 1.80GHz, 4GB RAM, karta graficzna ATI Radeon 512mb.

Gram na rozdzielczości 1280x768 cienie wyłączone, trawa też jakość tekstur na niskie, gra chodzi płynnie nic nie laguje ani nie ścina, dodatkowe opcje serwera takie jak bloom czy shader wody wyłączony, chociaż grałem na włączonym bloomie światła i shaderze wody przez pare dni i nic sie nie działo, teraz jakieś problemy są.
Reply

Offline bartekPL

#4
Szczerze nie mam pojęcia co może być nie tak.
Jedyne co mi przychodzi do głowi to stary Windows XP. Zalecałbym zaktualizować do Win7.
Reply

Offline Spotlight

#5
Instalowałeś coś ostatnio? Jeśli tak spróbuj usunąć i sprawdzić jeszcze raz. Jak nie pomoże to posprawdzaj wszystkie sterowniki, czy nie ma nowszych wersji.
Reply

Offline zeekfrid22

#6
Raczej nic nie instalowałem, windows xp prawda przestarzały ale zawsze mi na nim wszystko działało i ten serwer tak że przez jakieś 3 albo 4 dni działał bez zarzutu, teraz nagle jakieś wielki bałagan się zrobił.
Reply

Offline Spotlight

#7
Rzecz w tym, że na serwerze nic się nie zmieniło. Mam praktycznie czysty system i nigdy nie miałem takich problemów. Wina leży prawdopodobnie po twojej stronie.
Reply

Offline zeekfrid22

#8
No tylko ciekawe co ja takiego zrobiłem, bo nie wiem ;/
Reply

Offline bartekPL

#9
Ja bym jednak zaryzykował i zaktualizował system do Windowsa 7.
Na wirtualnej maszynie posiadam sam Windowsa XP z drugim MTA do testów. Może i nie jest to to samo co zwykły PC, ale tam również bardzo często mi crashuje MTA i to dokładnie z takim samym błędem i w zupełnie losowych momentach (nawet przy AFK).
Reply

Offline Gruby_Dzizas

#10
Ja mam 64 bitową wersję 7 (nie pamiętam jaki dokładnie ale sprawdzę i podam) i też mam takie błędy. Ostatnio po prostu mi się wiesza i zacina jakbym miał PC sprzed stu lat, a tak nie jest XD
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)