facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Cześć, tu Oskar.

Napisany przez Oskiinus, 08-03-2016, 16:36
Cześć, tu Oskar.

Offline Oskiinus

#1
Cześć! Pisałem tu już temat powitalny dawno temu, ale praktycznie nic nie mówił o mnie, więc pomyślałem że napiszę jeszcze raz.

Nazywam się Oskar. Mam na ten moment 14 lat (rocznik 2001 FTW) i mieszkam od urodzenia w Tarnowie. Serią NfS zainteresowałem się jako dzieciak, gdy rodzice kupili laptopa (de facto pierwszy w pełni mój komputer w domu, dotąd był starusieńki piec z Win 98 pod pokrywą na zapleczu sklepu ciotki) dostałem nowiutki egzemplarz Porsche 2000, pewnie po to żebym miał w co grać. Oczywiście się wtedy zajarałem i serią NfS, i samą marką Porsche (996 TURBO! Big Grin). Potem się nadarzyła okazja do pogrania w ProStreeta - tata mi go kupił razem z Crash Time II. NFS ProStreet razem z Porsche 2000 i Test Drive Unlimited to gry które mogę przechodzić wiele razy a mi się nie znudzą Big Grin. W ProStreecie poznałem świat tuningu, innych marek, bodykitów i innych cudów na kiju. Wciąż pamiętam moje paskudne Murcielago LP640 które koksiło na próbach prędkości ;d

Potem NFSy już się tak mocno w pamięci nie odcisnęły (no może poza jednym): były oba Most Wantedy, Hot Pursuit 2010, piracki Underground 2, Shift i Rivals na konsoli sklepowej Big Grin a ten co mi się tak odcisnął w pamięci to World: Oj, ile się tam przesiedziało...

Grę na serwerze zacząłem pod koniec 2015 roku, lub początkiem 2016 (kiedy wystartowała beta?), od razu mi się tu spodobało. Potem cierpliwie czekałem aż ten serwer wystartuje no i sobie tutaj gram Big Grin


Tak poza grami, jestem amatorskim car-spotterem, fotografem, oblatywaczem cipek. Lubię też słuchać muzyki: głównie rockowej lub metalowej lub trance (klimaty starych NFS), ulubieni moi artyści/zespoły to Rammstein, Marilyn Manson, Rob Zombie, Static-X, Rom Di Prisco, Gorillaz, no i Leo Moracchiolli (sam nic własnego nie tworzy, ale robi zaj.biste covery).


Więc tak, ktoś coś, jakieś pytania? Nie piszcie mi cześć, bo nie jestem tu nowy - po prostu się o coś pytajcie, albo co.
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline MaViK

#2
Cześć ;d
Reply

Offline Kurtz

#3
Cześć, miło poznać. Jestem zdziwiony że istnieją jeszcze poważni nastolatkowie :v
[Image: 4dHTRqK.gif]
Reply

Offline Oskiinus

#4
Ja jestem poważny, ale też umiem sobie robić jaja jak coś :d
Cześć
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline Ksysio

#5
Oskajnas to ty?
[Image: lwTRIUt.jpg?1]
Reply

Offline Oskiinus

#6
(13-03-2016, 23:53)Ksysio Wrote: Oskajnas to ty?

Jak wiem co to za syfik SiR w sygnaturze u ciebie to jak myślisz?
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)