facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

JetroN

Napisany przez JetroN, 04-03-2016, 17:57
JetroN

Offline JetroN

#1
Witam. Nazywam się Mikołaj i mam 18lat. Moim największym zainteresowaniem a zarówno pasją jest lotnictwo a tuż za nim plasuje się nagrywanie oraz późniejszy montaż filmów Wink. W codziennym życiu zmagam się z informatyką. Do dzisiaj nie wiem co ja robie na tym kierunku aczkolwiek kilka umiejętności dodatkowych w życiu się przyda Tongue. Oprócz tworzenia filmów pobocznie zajmuje się gafiką i tworzeniem prostych stron internetowych (jak ja to nazywam - wizytówek). Na NFS:SA ściagnął mnie mój kolega i chodź tematyka zbytnio do mnie nie pasuje nie zaszkodzi spróbować swoich sił Wink.
Reply

Offline bartekPL

#2
(04-03-2016, 17:57)JetroN Wrote: i chodź tematyka zbytnio do mnie nie pasuje nie zaszkodzi spróbować swoich sił Wink.

I oto prawidłowe podejście, witamy Smile
Reply

Offline Oskiinus

#3
A nuż ci się spodoba - zawsze możesz tuningować samochody tak żeby była widoczna inspiracja lotnicza Big Grin
albo skakać z chilliad lol
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline MaTi*

#4
Cześć.
Reply

Offline KamSu

#5
Witaj ! Myślę, że czekają nas wspólne godziny wyścigów, które niestety będziesz przegrywał Big Grin Big Grin Big Grin
[Image: kamsupl.png]
Reply

Offline Globus.

#6
Witaj ziomeczku Big Grin Miło cię zobaczyć również na tym serwerze Big Grin Mam nadzieje, że spotkamy się na drodze Big Grin
Reply

Offline Kurtz

#7
Witaj, miłej gry. Nie wiem czemu ale kojarzę Cię ale dokładnie nie wiem, tak jakby z jakiegoś Trucka czy coś :v
[Image: 4dHTRqK.gif]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)