facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga na moderacje.

Napisany przez Crysios, 11-12-2016, 21:04


Skarga na moderacje.

Offline figarro

#61
Nie próbuję Cię prowokować. Po co? To jak kłótnia z kobietą Smile

Pół minuty czy 12 sekund, spamowałeś, a karę dostałeś po kilku minutach od Bartka. Dziwne, że od kogoś innego dostałeś unbana po 5minutach. Mute dostałeś po 30minutach.

Dalej czekam na punkt regulaminu, który złamaliśmy.
Reply

Offline Mickey

#62
figarro sam się odmutowałem po czym KomuH odrazu nałożył mi mute na 2h
[Image: B2GB8S.jpg]
Reply

Offline Crysios

#63
Qoc, pisałeś o dystansie. Ale tu właśnie o to się rozchodzi. Nikt z nas nic nie zrobił by zasłużyć na muta. Kiedy zasłużyłem to nie miałem z tym żadnych problemów. Teraz ewidentnie był to mute za nic. Można to sobie tłumaczyć że to tylko mute etc.. Ale karanie za nic jest po prostu nie w porządku. Olał bym to gdybym to ja dostał muta, ale karanie chłopaków za coś czego nie zrobili jest dla mnie nie do pomyślenia. A to że pomagacie i pomagaliście każdy pamięta i szanuje. Ale to nie ma nic do rzeczy w sprawie do bezkarnego karania kogokolwiek Smile
[Image: source.gif]
Reply

Offline figarro

#64
Czyli trzeba było 2x mute, żebyś przyjął karę za szczeniackie zachowanie. Jakim cudem Ty masz moderatora?
Reply

Offline Venom

#65


[Image: oJ6eTtU.gif]
Reply

Offline Arunn

#66
(11-12-2016, 22:17)LisiastyLis Wrote: O ile lubię Cię Qocioł to ten ban Pauli to największy bullshit jaki słyszałem. Jedyną karą jaką otrzymała był mute na godzinę, lecz po około 20 minutach po otrzymaniu kary dostała unmute (chodzi o noc z 10 grudnia na 11 grudnia). Przyznajcie się ze mnie potraficie sobie poradzić z własnymi ludźmi z klanu, którzy robią syf, na dodatek faworyzując ich niejako. Tak btw. to graczom* bo liczba mnoga.
Jak Ciebie tu nie wyzywać, skoro tak to prowokujesz swoim zachowaniem. Jak już chcesz zgrywać takiego speca od poprawnego, polskiego języka pisanego, to popraw swoje posty, bo zgubiłeś tam parę przecinków.
Reply

Offline Mickey

#67
Od szczeniaków to wyzywać możesz rodzeństwo / kolegów / [jeśli patola w domu]rodziców .więc chociaż tutaj zachowaj kulturę. Moderatora mam takim prawem ,żeby nie było gówna na czacie ,a wy robiliście takie DUUUŻE gówno [Ja też nie zaprzeczam]. Jeśli masz jakieś jeszcze pytania to proszę bardzo - z chęcią ci odpowiem.
[Image: B2GB8S.jpg]
Reply

Offline figarro

#68
Ponawiam pytanie... Jakim cudem masz moda, skoro nawet nie umiesz czytać?

PS To nie my robiliśmy gówno na czacie Smile
Reply

Offline LisiastyLis

#69
Skończcie to już bo to sensu nie ma. Zamiast dyskusji, zrobił się shitstorm. Wiadomo, wiele osób, które nie są głównie powiązane z tą sprawą wypowiadają się (w tym ja), lecz większość z nich była świadkiem tego co się działo w tamtym momencie na serwerze. Z jednej stron jest bullshit ze strony URT, a z drugiej bulgot i wyciąganie brudów na pierwszą stronę. Komuh zrobił głupotę, ok. Gdybyście wytłumaczyli sobie to, to ten temat nie miałby ponad 70 postów, ale wyciągane są inne brudy, które nie są powiązane jakkolwiek z daną sytuacją przez co robi się jeszcze większy syf. Osobiście zabawnie się to czytało do jakieś 4 strony, teraz to już mam dylemat czy się śmiać czy płakać. Pewnie ktoś mi zarzuci ze też słynę z tego ze wywołuję shitstormy, ale różnica jest taka ze zawsze próbowałem dążyć do konsensusu albo po prostu odpuszczałem sobie i nie wypowiadałem się więcej na dany temat. Ale tutaj z jednego wątku, jakim była sprawiedliwa czy też niesprawiedliwa (nie mnie oceniać) kara, wynikło pierdyliant spraw nie mając ze sobą związku, tylko dlatego aby jedna strona znalazła więcej brudów na drugą, dzięki czemu mieliby więcej racji w tym całym zajściu. Tak na koniec chciałbym się odnieść do linku, który podesłał Venom:

"It's time to stop, ok? Nobody gives a shit anymore"
[Image: EhBU2S8.jpg]
Reply

Offline Venom

#70


[Image: oJ6eTtU.gif]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)