facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Prośba do administracji,

Napisany przez Karachan, 19-08-2016, 18:39
Prośba do administracji,

Offline Karachan

#1
Dnia 15.08.16 dostałem banicję na serial (Perm)
Ban dostałem z powodu mojego prymitywnego pomysłu - zfejkowanie MówPoLucku, mimo iż wiedziałem że będą tego konsekwencje.
Przepraszam administrację w pełni, i w pełnym przekonaniu mówię iż teraz żadna prymitywna sytuacja z moim udziałem się nie zdarzy.

Offline LisiastyLis

#2
Dostałeś bana słusznie, ponieważ nie co ze strollowałeś większość graczy takim słabym żartem to jeszcze próbowałeś się podszywać pod sławną osobę, co nie jest na miejscu i jest też niezgodne z tego co wiem z regulaminem.

(Przepraszam jeżeli nie powinienem się tutaj wypowiadać)
[Image: EhBU2S8.jpg]

Offline bartekPL

#3
Dobrze wiedziałeś co robisz i co się stanie.

Offline Karachan

#4
(19-08-2016, 19:05)bartekPL Wrote: Dobrze wiedziałeś co robisz i co się stanie.

Byłem myśli konsekwencji ograniczających się do kicka i zakończenia tej idiotycznej zabawy, stało się inaczej, jednakże pewien osobnik fejkował go w taki sposób, że nick miał taki sam (mój się różnił, przez dodanie dodatkowych liter) 
(patrz: https://www.youtube.com/watch?v=gCZmTPQY6qk 10:05)

Offline Karachan

#5
refresh bo już czas na reflekcje był, 5 dni bez możliwości jedynej rozrywki która nie ma problemów na moim starej generacji PC'e jest trochę przygnębiające
oczywiście serial 2882B2AAAA570AFAD105ABA5EA1772E2

Offline Karachan

#6
Wiem, iż trochę przesadzam już z refreshami, jednakże ten projekt to jest mistrzostwo wyróżniające się od masy serwerów z prymitywnym skryptem, na którym bardzo zależy mi aby móc grać. Ten serwer to jedyny sposób rozrywki, na który pozwala mój niskiej klasy komputer.

Offline Spotlight

#7
Jakiekolwiek twoje następne wykroczenia będą skutkowały banami.

Odbanowany.


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)