Need For Speed :: San Andreas
Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - Printable Version

+- Need For Speed :: San Andreas (https://www.nfssa.com)
+-- Forum: Polska Sekcja - Polish Section (https://www.nfssa.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Forum: Przywitaj się! (https://www.nfssa.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Thread: Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v (/showthread.php?tid=3576)

Pages: 1 2 3


Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - FeaT - 05-03-2017

A więc zaczynając ten nudny jak siusiak temat, nazywam się Grzesiu, w grze mam nick Feat, ludzie mówią mi np. "Ty chuju" lub inne brzydkie słowa, których staram się nie używać. (hehe xd) Będąc 15-latkiem nadal chodzę do szkoły, a dokładniej przedszkola zwanego także gimnazjum. Na serverze mam raczej złą reputację i w sumie się temu nie dziwię, w końcu dzielnie na to pracowałem. 
Jak każdy prawdziwy gimnazjalista nie lubię policji. *Tutaj kończy się ten temat, pozdrawiam ludzi i talerze, siemano :v*


RE: Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - Poker - 05-03-2017

(05-03-2017, 20:26)FeaT Wrote: A więc zaczynając ten nudny jak siusiak temat, nazywam się Grzesiu, w grze mam nick Feat, ludzie mówią mi np. "Ty chuju" lub inne brzydkie słowa, których staram się nie używać. (hehe xd) Będąc 15-latkiem nadal chodzę do szkoły, a dokładniej przedszkola zwanego także gimnazjum. Na serverze mam raczej złą reputację i w sumie się temu nie dziwię, w końcu dzielnie na to pracowałem. 
Jak każdy prawdziwy gimnazjalista nie lubię policji. *Tutaj kończy się ten temat, pozdrawiam ludzi i talerze, siemano :v*

Cześć ty chuju


RE: Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - FeaT - 05-03-2017

(05-03-2017, 20:31)Poker Wrote:
(05-03-2017, 20:26)FeaT Wrote: A więc zaczynając ten nudny jak siusiak temat, nazywam się Grzesiu, w grze mam nick Feat, ludzie mówią mi np. "Ty chuju" lub inne brzydkie słowa, których staram się nie używać. (hehe xd) Będąc 15-latkiem nadal chodzę do szkoły, a dokładniej przedszkola zwanego także gimnazjum. Na serverze mam raczej złą reputację i w sumie się temu nie dziwię, w końcu dzielnie na to pracowałem. 
Jak każdy prawdziwy gimnazjalista nie lubię policji. *Tutaj kończy się ten temat, pozdrawiam ludzi i talerze, siemano :v*

Cześć ty chuju
A witam, witam <3


RE: Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - Kamzo - 05-03-2017

(05-03-2017, 20:26)FeaT Wrote: A więc zaczynając ten nudny jak siusiak temat, nazywam się Grzesiu, w grze mam nick Feat, ludzie mówią mi np. "Ty chuju" lub inne brzydkie słowa, których staram się nie używać. (hehe xd) Będąc 15-latkiem nadal chodzę do szkoły, a dokładniej przedszkola zwanego także gimnazjum. Na serverze mam raczej złą reputację i w sumie się temu nie dziwię, w końcu dzielnie na to pracowałem. 
Jak każdy prawdziwy gimnazjalista nie lubię policji. *Tutaj kończy się ten temat, pozdrawiam ludzi i talerze, siemano :v*

Siema kochaniutki <3                                                                                                                                                                                                                                              frajerze xd


RE: Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - _Fatal1ty_ - 06-03-2017

Jestem twoim fanem


RE: Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - XTCTP_PYRO - 06-03-2017

Ty chuju !xD


RE: Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - FeaT - 06-03-2017

(06-03-2017, 21:55)_Fatal1ty_ Wrote: Jestem twoim fanem


Ja Twoim też <3


RE: Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - Grzyby - 07-03-2017

Jedna z pierwszych osób jakie poznałem kiedy zacząłem grać, nawet mi stunty pokazywałeś. Pozdro


RE: Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - JanuszProsie - 07-03-2017

No nie, no poprostu kurwa no nie. Boże czy ty to widzisz, Feta ma konto na Forum. Tak wogóle cześć kapciu.


RE: Witam serdecznie drogie dzieci z tej strony Fit hehe :v - Małgo - 07-03-2017

pierwszy raz o tobie słyszę